Home _2 - Społeczne Ognisko Muzyczne w Ozimku

Społeczne Ognisko Muzyczne
Towarzystwo Muzyczne im. J. Elsnera w Ozimku
Społeczne Ognisko Muzyczne
Towarzystwo Muzyczne im. J. Elsnera w Ozimku
Społeczne Ognisko Muzyczne
im. J. Elsnera w Ozimku
Społeczne Ognisko Muzyczne
im. J. Elsnera w Ozimku
Przejdź do treści
Nasz uczennica zdobywa I miejsce w konkursie "Łączy nas muzyka"
Uczennica naszego Ogniska Muzycznego - Marta Tarara, zajęła I miejsce w kategorii solista młodszy w XI Otwartym Konkursie Piosenki „Nas Łączy Muzyka”, który odbył się w sobotę 17 grudnia 2016 r. w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach. Serdecznie Gratulujemy!
XVII Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść Dębu” – Dąbrowa 2016
XVII Wojewódzki Festiwal  Artystyczny „Liść Dębu” – Dąbrowa  2016
II nagroda w kat. soliści  - gimnazjum -  Emilia Waliczek

Emilia Waliczek znów na podium!

Nasza uczennica Emilia Waliczek zajmuje II miejsce w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek “Hej! Kolęda, Kolęda” . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
2015-12-19: "Nas łączy muzyka" X Festiwal Piosenki
Teresa Waliczek brała udział w X Festiwal Piosenki "Nas łączy muzyka" zajmując III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
2016-01-10: Koncert Kolęd w Prószkowie
10 stycznia 2016 roku w filii w Prószkowie Społecznego Ogniska Muzycznego w Ozimku, odbył się coroczny koncert kolęd. Zapraszamy do zwiedzenia galerii zdjęć z koncertu, za zdjęcia serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi.
fot. Piotr Waliczek
2015-12-23: Koncert Kolędowy Węgry
Uczniowie z fili Społecznego Ogniska Muzycznego w Ozimku, która znajduje się w Węgrach jak co roku przygotowali swój koncert kolęd, który miał miejsce 23 grudnia w sali OSP Węgry. Wykonawcy zaprezentowali znane i lubiane kolędy w towarzystwie swoich rodziców oraz zaproszonych gości. Po koncercie, tradycyjnie już, wszyscy słuchacze zostali poczęstowani kawą oraz świątecznymi wypiekami. Krótki materiał wideo z koncertu znajdziecie na kanale YouTube Ogniska Muzycznego.

06-17-2015: Zakończenie roku szkolnego
06-06-2015: Koncert w kościółku w Prószkowie
21-12-2014: Koncert Kolęd 2014

Jak co roku w grudniu odbył się w sali OSP w Węgrach coroczny koncert kolęd uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego w Ozimku. Po występie wszyscy zostali zaproszeni na świąteczny poczęstunek.

więcej zdjęć

Nasza uczennica znów na podium !!!

Z radością informujemy, że Emilia Waliczek uczennica klasy śpiewu Pani Andrei Rzyszka wyśpiewała I miejsce w kategorii solistów młodszych na "XVI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej - Komprachcice 2014", w konkursie wykonała utwory: "List do Boga" i "Wciąż mnie zadziwiasz"


WAŻNE WYDARZENIE

Z wielką radością informujemy, że Rada Wydziału IV Akademii Muzycznej w Gdańsku nadała w dniu 29 września 2014 r. naszemu Dyrektorowi Panu Piotrowi Baronowi tytuł doktora habiltowanego sztuk muzycznych w dziedzinie artystycznej dyrygentura. GRATULUJEMY!
Pan dr hab. Piotr Baron jest pierwszym dyrygentem na Opolszczyźnie, który otrzymał taki tytuł.
Godnym podkreślenia jest też fakt, że Pan dr hab. Piotr Baron jest absolwentem Społecznego Ogniska Muzycznego w Ozimku. Ukończył je w 1980 roku. W 1990 roku został jego dyrektorem. Funkcję tę sprawuje po dzień dzisiejszy.


2014-06-22: III Miejsce dla naszej uczennicy!

Nasza uczennica Emilia Waliczek, uczennica klasy śpiewu pani Adrei Rzyszka zajęła III miejscie w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Anny Jantar "Wciąż blisko nas", który odbył się 22.06.2014 r. w Komprachcicach. GRATULUJEMY!!!


01-06-2014: Koncert uczniów naszego Ogniska w Prószkowie
15-02-2014: Na lekcjach

Przedstawiamy Wam kilka zdjęć z zajęć a wszystkim naszym uczniom życzymy udanych ferii zimowych!

2014-01-13: Terminy egzaminów semestralnych
  • 27 stycznia godz. 16:00 - Ozimek (przew. Piotr Baron)

  • 28 stycznia godz. 16:00 - Prószków (przew. Marek Wieczorek)

  • 29 stycznia godz. 16:00 - Węgry (przew. Piotr Baron)

*Niektóre materiały zamieszczone na stronie pochodzą z internetu i są wykorzystywane bez wiedzy i zgody ich właścicieli, jeśli nie wyrażasz zgody na publikowanie swojego materiału prosimy o [link:1]kontakt[/link:1] a zostanie on natychmiast zdjęty.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec commodo sapien et dapibus consequat. Phasellus a sagittis massa. Suspendisse potenti.
Duis non arcu venenatis, cursus ex.
Phasellus a sagittis massa. Suspendisse potenti.
Duis non arcu venenatis, cursus ex.
Copyright 2000-2018 by @ndi
Wróć do spisu treści